Sari la continut

Furnizor de energie electrica

MET Romania Energy

Date verificate la 2026-10-0616 oferte documentate

Ofertele de la MET Romania Energy

Alege oferta cea mai buna. Pretul final, TVA inclus, depinde de judet.

Se afiseaza 3 din 16 oferte.

Consum lunar pentru estimare

Estimarile din lista sunt calculate la 300 kWh pe luna.

Se afiseaza 5 din 16 oferte.

  1. MET Romania Energy

    Met Casnici Retele Electrice Muntenia

    Pret final pe kWh1,74lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Tip de pret:
    pret fix
    Valabila pana la:
    31 oct. 2026
  2. MET Romania Energy

    Met Casnici Retele Electrice Banat

    Pret final pe kWh1,74lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Tip de pret:
    pret fix
    Valabila pana la:
    31 oct. 2026
  3. MET Romania Energy

    Met Casnici Retele Electrice Dobrogea

    Pret final pe kWh1,74lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Tip de pret:
    pret fix
    Valabila pana la:
    31 oct. 2026
  4. MET Romania Energy

    Met Casnici Serviciu Universal Retele Electrice Muntenia

    Pret final pe kWh1,74lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Tip de pret:
    pret fix
    Valabila pana la:
    31 oct. 2026
  5. MET Romania Energy

    Met Casnici Serviciu Universal Retele Electrice Dobrogea

    Pret final pe kWh1,74lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Tip de pret:
    pret fix
    Valabila pana la:
    31 oct. 2026
  • MET Romania Energy

    Met Casnici Retele Electrice Muntenia

    Pret final pe kWh, TVA inclus1,74 lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Valabila pana la
    31 octombrie 2026
    Durata contract
    12 luni
    Tip de pret
    pret fix
    Vezi oferta PDF
  • MET Romania Energy

    Met Casnici Retele Electrice Banat

    Pret final pe kWh, TVA inclus1,74 lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Valabila pana la
    31 octombrie 2026
    Durata contract
    12 luni
    Tip de pret
    pret fix
    Vezi oferta PDF
  • MET Romania Energy

    Met Casnici Retele Electrice Dobrogea

    Pret final pe kWh, TVA inclus1,74 lei/kWh≈ 522 lei/luna
    Valabila pana la
    31 octombrie 2026
    Durata contract
    12 luni
    Tip de pret
    pret fix
    Vezi oferta PDF

MET Romania Energy sau alt furnizor? Compara ofertele.

Ai intr-o singura lista ce ofera furnizorii de pe piata si alegi ce ti se potriveste.

Vezi ofertele

Contact, reclamatii si avarii

Contacteaza furnizorul pentru factura si contract. Contacteaza distribuitorul local pentru intreruperi.

Factura sau contract

Contacteaza MET Romania Energy

Pentru factura, contract, cont si reclamatii.

  • TelefonInformatiile nu sunt disponibile
  • EmailInformatiile nu sunt disponibile
  • Cont si formulareInformatiile nu sunt disponibile
  • ReclamatiiInformatiile nu sunt disponibile
Intrerupere de curent

Contacteaza distribuitorul

Pentru intreruperi si probleme la reteaua locala.

Distribuitorul local pentru Bucuresti este Retele Electrice Muntenia.

Retele Electrice Muntenia

Acopera Bucuresti, Giurgiu, Ilfov

Deranjamente 24/70800 070 888Vezi intreruperile raportate

Vrei sa afli daca poti primi o oferta mai buna?

Vezi, pe intelesul tau, cat consumi si cat platesti pe kWh, apoi compara cu alte oferte.

Analizeaza factura gratuit

Ce spun clientii despre MET Romania Energy

Rezumat bazat pe recenziile publice din profilul Google al furnizorului.

Evaluare pe GoogleInformatiile nu sunt disponibile
Recenzii publice
Informatiile nu sunt disponibile
Profil oficial
Informatiile nu sunt disponibile
Date preluate la
Informatiile nu sunt disponibile

Puncte forte

  • Informatiile nu sunt disponibile

Puncte slabe

  • Informatiile nu sunt disponibile

Intrebari frecvente despre MET Romania Energy

Ce ne intreaba oamenii inainte sa aleaga.

Ce oferte are MET Romania Energy pentru casa mea?

Cele active sunt in lista de mai sus, cu pretul final pe kWh.

Cum contactez MET Romania Energy?

Contactele publicate sunt mai sus. Reclamatiile despre factura sau contract le trimiti furnizorului.

Ofera MET Romania Energy energie verde?

Depinde de oferta. Uita-te la campul Energie verde din fiecare oferta.

Cum devin client MET Romania Energy?

Alegi o oferta si semnezi contractul. De obicei iti trebuie buletinul, codul POD sau CLC si ultima factura.

Care este diferenta dintre furnizor si distribuitor?

Furnizorul e firma care iti trimite factura. Distribuitorul are reteaua si repara avariile din zona ta.

Ce fac daca contractul e pe numele altcuiva?

Intreaba furnizorul ce pasi trebuie sa faca titularul contractului.